Πήρε διπλό στη Δερύνεια η Καρμιώτισσα

By on 24 Σεπτεμβρίου, 2021 0 975 Views

Νίκη με 0-2 για την Καρμιώτισσα στο παιχνίδι με την Αναγέννη Δερύνειας. Μετά από αυτό το αποτέλεσμα η Καρμιώτισσα μετρά 6 βαθμούς σε τρεις αγώνες, ενώ οι γηπεδούχοι έμειναν στον 1 βαθμό.

Στο 3ο λεπτό ο Ράσιτς άνοιξε το σκορ για την Καρμιώτισσα και έβαλε τους φιλοξενούμενους από νωρίς σε θέση οδηγού, ενώ η Καρμιώτισσα είχε δοκάρι στο 36ο λεπτό με την κεφαλιά του Ντεβέσα.

Στο 39ο λεπτό ο Ράσιτς πέτυχε 2ο προσωπικό γκολ με κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ.

Στο 85ο λεπτό ο Οζίας έστειλε την μπάλα στα δίκτυα με κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ, ωστόσο το γκολ ακυρώθηκε αφού ο βοηθός είπε πως η μπάλα είχε περάσει έξω στην εκτέλεση. Μάλιστα ο Οζίας είδε κόκκινη κάρτα αμέσως μετά την ακύρωση για διαμαρτυρίες, ενώ κόκκινη είδε και ο Γιαννακού, βοηθός προπονητή των γηπεδούχων.