• 29 Μαρτίου, 2024
  • Πότε θα γίνουν οι αγώνες Β΄-Γ΄που διακόπηκαν.(Ορίστηκαν από την ΚΟΠ)

Πότε θα γίνουν οι αγώνες Β΄-Γ΄που διακόπηκαν.(Ορίστηκαν από την ΚΟΠ)

By on 14 Δεκεμβρίου, 2019 0 481 Views

Ο αγώνας Ομόνοια Αραδίππου – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών διακόπηκε στο 29ο λεπτό λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου από τη συνεχόμενη βροχόπτωση. Το σκορ ήταν στο 0-0.

Ο αγώνας θα συνεχιστεί από το χρονικό σημείο της διακοπής του την ερχόμενη Τετάρτη 18 Δεκεμβρίου και ώρα 14:30.

Ο αγώνας Ομόνοια Ψευδά – Άρης διακόπηκε με τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Ο Άρης ήταν μπροστά στο σκορ με 2-0.

Ο αγώνας θα συνεχιστεί από το χρονικό σημείο της διακοπής του την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου και ώρα 15:00.

Ο αγώνας Αγία Νάπα – ΑΣΙΛ Λύσης διακόπηκε στο 73ο λεπτό και όταν το σκορ ήταν στο 0-0.

Ο αγώνας θα συνεχιστεί από το χρονικό σημείο της διακοπής του την Τετάρτη 8 Ιανουαρίου και ώρα 15:00.

Πρωτάθλημα Γ’ Κατηγορίας
Ο αγώνας ΠΟ Ορμήδειας – Κούρρης Ερήμης διακόπηκε στο 33ο λεπτό και όταν οι γηπεδούχοι ήταν μπροστά στο σκορ με 1-0.

Ο αγώνας θα συνεχιστεί την ερχόμενη Τετάρτη 18 Δεκεμβρίου από το χρονικό σημείο της διακοπής του και ώρα 14:30

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ

Αναβλήθηκε λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου ο αγώνας Άτλας Αγλαντζιάς -ΑΕΝ.

Ο αγώνας Ολυμπιάς Λυμπιών – ΑΕΚ Κοράκου διακόπηκε στο 4ο λεπτό λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου από τη συνεχόμενη βροχότωση.

Ο αγώνας Ορφέας Λευκωσίας – Φοίνικας, διακόπηκε με τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Ο Ορφέας ήταν μπροστά στο σκορ με 2-1.