Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

27 Μαρτίου, 2019
554 Views
0 Comments
Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2018/19
25η Αγωνιστική
Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
19:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
19:00
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Σάββατο, 30 Μαρτίου 2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ – ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Παρατηρητής ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Κυριακή, 31 Μαρτίου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
15:30
Στάδιο Γ.Σ.Ζ.
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19
27η Αγωνιστική
Σάββατο, 30 Μαρτίου 2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ – ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 – Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ – ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
15:30
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Α΄ Κατηγορίας 2018/19
22η Αγωνιστική
Σάββατο, 30 Μαρτίου 2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
11:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
15:30
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Παρατηρητής ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ
Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ Β.
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
15:30
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
15:30
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
15:30
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ” ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ”
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΑΛΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Β΄ Κατηγορίας 2018/19
24η Αγωνιστική
Σάββατο, 30 Μαρτίου 2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
11:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Λ/ΚΑ)

Κυριακή, 31 Μαρτίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ-
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΡΚΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΠΑΥΛΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 2018/19
26η Αγωνιστική
Κυριακή, 31 Μαρτίου 2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΙΣΙΑΡΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
15:30
Στάδιο KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Λ/ΚΑ)
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ – ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 – ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΑΛΚΗ Ορόκλινη
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
15:30
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Διαιτητής ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΑΓΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Comments are closed.