Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Οι διαιτητές των μικρών κατηγοριών της ΚΟΠ

Φεβρουάριος 8, 2019
101 Views
0 Comments
Οι διαιτητές των μικρών κατηγοριών της ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2018/19
19η Αγωνιστική
Παρασκευή, 8 Φεβρουαρίου 2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
19:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
19:00
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Σάββατο, 9 Φεβρουαρίου 2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ – ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
15:00
Στάδιο Γ.Σ.Ζ.
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Παρατηρητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
15:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ «ΟΘΕΛΛΟΥ» ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
15:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
16:00
Στάδιο ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Τέταρτος Διαιτητής: ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19
20η Αγωνιστική
Σάββατο, 9 Φεβρουαρίου 2019
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Παρατηρητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ – ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ – Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ – ΠΕΓΕΙΑ 2014
15:00
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 – ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ – Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
15:00
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ Alexander College 2018/19
20η Αγωνιστική
Σάββατο, 9 Φεβρουαρίου 2019
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ – ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
15:00
Στάδιο ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ

Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ – ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
15:00
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Α΄ Κατηγορίας 2018/19
17η Αγωνιστική
Σάββατο, 9 Φεβρουαρίου 2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
11:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΙΣΙΑΡΑ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ Β.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΠΑΦΟΣ F.C.
15:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
Παρατηρητής ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Β΄ Κατηγορίας 2018/19
18η Αγωνιστική
Σάββατο, 9 Φεβρουαρίου 2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
11:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ – ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ – ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ «ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ»
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
15:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ «ΟΘΕΛΛΟΥ» ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητής ΛΑΡΙΣΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΑΙΣΑΡΑΣ ΠΙΡΙΠΙΤΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
15:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 2018/19
19η Αγωνιστική
Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ – ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΠΕΓΕΙΑ 2014
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΣΟΥΜΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ

Comments are closed.