Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Ιανουάριος 31, 2019
160 Views
0 Comments
Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2018/19
18η Αγωνιστική
Παρασκευή, 1 Φεβρουαρίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
19:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΟΤΟΥ

Σάββατο, 2 Φεβρουαρίου 2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Παρατηρητής ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ «ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ»
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Παρατηρητής ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Παρατηρητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19
19η Αγωνιστική
Σάββατο, 2 Φεβρουαρίου 2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
15:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητής ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ

Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ Alexander College 2018/19
19η Αγωνιστική
Σάββατο, 2 Φεβρουαρίου 2019
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ «ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ» ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ – ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ – ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΚΚΑΡΗ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ – Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
15:00
Στάδιο ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ – ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ – ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ «ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ»
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΑΚΟΣ
Παρατηρητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Β΄ Κατηγορίας 2018/19
17η Αγωνιστική
Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ – ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 2018/19
18η Αγωνιστική
Σάββατο, 2 Φεβρουαρίου 2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ

Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
ΠΕΓΕΙΑ 2014 – ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
15:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ – ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΑΛΚΗ Ορόκλινη
15:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ «ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ» ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
15:00
Στάδιο KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2018/19
18η Αγωνιστική
Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
10:00
Στάδιο OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητής ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΑΓΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. – Galacticos Football Club
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΙΚΗΤΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ – ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Λ/ΚΑ)
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη – ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο Γ.Σ.Π. – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΛΑΡΙΣΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

Comments are closed.