• ΚΟΥΣΙΝ:Θα συνεχίσουμε τη δουλειά και είμαι σίγουρος πως θα έρθουν τα καλά αποτελέσματα

By on 26 Ιανουαρίου, 2019 0 14258 Views

Διαβάστε τι δήλωσε ο Ιταλός προπονητής του Ερμή, Στέφανο Κουσίν μετά το τέλος του αγώνα με τη Νέα Σαλαμίνα.

«Είμαστε απογοητευμένοι με το αποτέλεσμα. Κάναμε ένα καλό παιχνίδι ιδιαίτερα αμυντικά. Φτιάξαμε 2-3 καλές ευκαιρίες το πρώτο ημίχρονο και εκεί που φτάσαμε κοντά στο να σκοράρουμε δεχθήκαμε το γκολ. Στο δεύτερο ημίχρονο προσπαθήσαμε αλλά δεν καταφέραμε δυστυχώς να πετύχουμε κάποιο γκολ. Η Νέα Σαλαμίνα είναι καλή ομάδα και έχει καλούς παίκτες. Τα συγχαρητήρια μου. Είμαι ευχαριστημένος από τη προσπάθεια των παικτών. Παίρνουν και χρόνο οι νέοι ποδοσφαιριστές και θα συνεχίσουμε τη δουλειά. Είμαστε ακόμα ζωντανοί και θα προσπαθήσομε να πάρουμε τους βαθμούς. Θα συνεχίσουμε τη δουλειά και είμαι σίγουρος πως θα έρθουν τα καλά αποτελέσματα».