Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Νοέμβριος 29, 2018
160 Views
0 Comments
Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2018/19
10η Αγωνιστική
Παρασκευή, 30 Νοεμβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
18:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
19:00
Στάδιο ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

Σάββατο, 1 Δεκεμβρίου 2018
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
14:30
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ «ΟΘΕΛΛΟΥ» ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Παρατηρητής ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ – ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
14:30
Στάδιο Γ.Σ.Ζ.
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
14:30
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19
12η Αγωνιστική
Παρασκευή, 30 Νοεμβρίου 2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ – ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
18:00
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Σάββατο, 1 Δεκεμβρίου 2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ – Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΠΕΓΕΙΑ 2014
14:30
Στάδιο «ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ» ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΟΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ – Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
14:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Παρατηρητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Παρατηρητής ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΟΥ

Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ – ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ Alexander College 2018/19
12η Αγωνιστική
Σάββατο, 1 Δεκεμβρίου 2018
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
14:30
Στάδιο ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ – ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ – ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
14:30
Στάδιο ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Παρατηρητής ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Α΄ Κατηγορίας 2018/19
9η Αγωνιστική
Σάββατο, 1 Δεκεμβρίου 2018
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΣΟΥΜΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΠΑΦΟΣ F.C.
14:30
Στάδιο ΣΩΤΗΡΕΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ( ΚΟΦΙΝΟΥ)
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
14:30
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΡΗΣ
Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Β΄ Κατηγορίας 2018/19
10η Αγωνιστική
Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ – ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
11:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ – ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Comments are closed.