Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Νοέμβριος 23, 2018
151 Views
0 Comments
Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2018/19
9η Αγωνιστική
Παρασκευή, 23 Νοεμβρίου 2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
19:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΞΑΝΘΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
19:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
14:30
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ «ΟΘΕΛΛΟΥ» ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Παρατηρητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
14:30
Στάδιο Γ.Σ.Ζ.
Διαιτητής ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΟΤΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19
11η Αγωνιστική
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 – ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
14:30
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ – Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
14:30
Στάδιο ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ Alexander College 2018/19
11η Αγωνιστική
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ – Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ – ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ – ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ «ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ» ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ – ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
14:30
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ15 2018/2019 18/19
2η Αγωνιστική
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
APOLLON LADIES – BARCELONA FA PYRGOS LIMASSOL
11:00
Στάδιο Γήπεδα Bernabéu Ερήμη
Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΙΚΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
11:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ MINI FOOTBALL Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2018/19
10η Αγωνιστική
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
11:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ

Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ – ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
10:00
Στάδιο OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΡΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 – ΑΛΚΗ Ορόκλινη
12:00
Στάδιο ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2018/19
10η Αγωνιστική
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
13:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ – ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη – Liverpool F.C. International Academy Cyprus
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΠΑΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΛΟΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ – ΠΑΦΟΣ F.C.
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ «ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ» ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΟΥΤΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
10:00
Στάδιο ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΙΣΙΑΡΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – Galacticos Football Club
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2018/19
10η Αγωνιστική
Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ – ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
12:00
Στάδιο «ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ» ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ – ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
12:00
Στάδιο KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus – ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
12:00
Στάδιο Γ.Σ.Π. – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
12:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
JUVENTUS Academy – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΑΓΙΑΣ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2018/19
14η Αγωνιστική
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
10:00
Στάδιο KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΠΑΦΟΣ F.C.
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ «ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ» ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ» ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ»
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2018/19
14η Αγωνιστική
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ» ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ»
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ – ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
12:00
Στάδιο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΠΑΦΟΣ F.C.
12:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ «ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ» ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
12:00
Στάδιο KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2018/19
14η Αγωνιστική
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
09:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΠΑΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ
Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ – Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΡΗΣ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 2018/19
14η Αγωνιστική
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
11:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΠΑΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑ

Comments are closed.