Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Νοέμβριος 8, 2018
98 Views
0 Comments
Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών για τα παιχνίδια των μικρών κατηγοριών.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Παρασκευή, 19:00

Εθνικός – Καρμιώτισσα: Δημήτρης Σολωμού (Μ. Τίγρης – Α. Γεωργίου), Παρ.: Σάββας Ζαφείρης

Άρης – Οθέλλος: Αναστάση Αναστάση (Α. Αδάμου – Α. Κουντουρέτης), 4ος: Μανώλης Μασιάς, Παρ.: Χρίστος Νικολαΐδης

Σάββατο, 14:30

Αναγέννηση – ΑΣΙΛ: Θωμάς Χατζηβασιλείου (Α. Ζαρτήλας – Ξ. Ηροδότου), Παρ.: Μάριος Σταμάτης

Ονήσιλλος – ΠΑΕΕΚ: Κωνσταντίνος Σάββα (Κ. Σωκράτους – Δ. Χριστοφόρου), Παρ.: Γιάγκος Τζιαπούρας

ΑΕΖ – ΘΟΪ Λ.: Αντρέας Στρούθου (Α. Βίκτωρος – Χ. Ιακώβου), Παρ.: Σοφία Καραγιώργη

Ομόνοια Αρ. – Ολυμπιακός: Ανδρέας Κωνσταντίνου (Ν. Σαμαράς – Χ. Δημοσθένους), Παρ.: Μιχάλης Καραϊσκάκης

Διγενής Ορ. – Αγία Νάπα: Μάριος Χριστοφόρου (Σ. Αναστασίου – Σ. Διονυσίου), Παρ.: Χριστόφορος Κιντ

ΜΕΑΠ – Ακρίτας: Μάριος Αντωνίου (Α. Πραστίτης – Μ. Γαβριήλ), Παρ.: Κυριάκος Νεοφύτου

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο, 14:30

Κούρης – Αμαθούς: Χρύσω Γεωργίου (Σ. Ταραπουλούζης – Χ. Πρωτοπαπάς), Παρ.: Χαράλαμπος Σκαπούλλης)

Πέγεια – ΑΠΕΑ: Κυριάκος Αθανασίου (Χ. Ασπρογένης – Β. Καμηλάρης), Παρ.: Στέφανος Χατζηνικόλα

Ολυμπιάδα – Ορμήδεια: Νικόλας Νικολάου (Μ. Ευαγόρου – Π. Χριστοδούλου), Παρ.: Στέλιος Τρύφωνος

ΕΝΥ Διγενής – Διγενής Μ.: Κωνσταντίνος Φελλάς (Μ. Μεταξάς – Γ. Χαραλάμπους), Παρ.: Λοΐζος Λοΐζου

Ελπίδα Α. – Ξυλοτύμπου: Αρτέμης Αρτεμίου (Θ. Καμηλάρης – Π. Εφραίμ), Παρ.: Νίκη Καραγιώργη

Αχυρώνας – ΕΝΑΔ: Αντώνης Κωνσταντινίδης (Μ. Ανδρέου – Φ. Κουρρά), Παρ.: Δημήτρης Χρυσοστόμου

Κυριακή, 14:30

Ομόνοια Ψ. – Εθνικός Α.: Παναγιώτης Χατζηγεωργίου (Γ. Ιορδανίδης – Ι. Ιωάννου), Παρ.: Σταύρος Σταύρου

Χαλκάνορας – Εθνικός Λ.: Μενέλαος Αντωνίου (Γ. Καραμανής – Σ. Αριστοδήμου), Παρ.: Νίκος Γρηγοριάδης

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΣΤΟΚ

Σάββατο, 14:30

Φοίνικας – Ροτσίδης: Μιχάλης Κλεάνθους (Ν. Ζαχαρίου – Α. Πέτρου), Παρ.: Δημήτρης Σταύρου

ΑΕΝ – Κορμακίτης: Χαράλαμπος Θεοδώρου (Α. Διαμαντής – Γ. Ποουτίδης), Παρ.: Δημήτρης Ζεβλάρης

Ηρακλής – ΑΠΕΠ: Ανδρέας Αργυρού (Γ. Χαραλάμπους – Σ. Χατζηπροδρόμου), Παρ.: Αριστείδης Χρίστου

Εληά – Ορφέας: Ιωάννης Χριστοδούλου (Α. Παπαθανασίου – Α. Σαΐττη), Παρ.: Μάριος Τσαγγάρης

ΑΕΚ Κ. – Άτλας: Ιωάννης Πέτρου (Λ. Παπαχριστοδούλου – Δ. Μυριανθέα), Παρ.: Νίκος Πλατής

Κυριακή, 14:30

Δόξα – Ασπίδα: Προκόπης Χατζησολωμού (Δ. Προκοπίου – Γ. Λογγόνου), Παρ.: Ανδρέας Γεωργίου

Comments are closed.