Like

Tο πρόγραμμα από την 5η μέχρι τη 15η αγωνιστική του Πρωταθλήματος CYTA

Σεπτέμβριος 12, 2018
162 Views
0 Comments
Tο πρόγραμμα από την 5η μέχρι τη 15η αγωνιστική του Πρωταθλήματος CYTA

Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα από την 5η μέχρι τη 15η αγωνιστική του Πρωταθλήματος CYTA και τις ημερομηνίες διεξαγωγής για τους αναβληθέντες αγώνες.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 28.09.2018
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 06.10.2018
17:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΠΑΦΟΣ FC
18:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΚΥΡΙΑΚΗ, 07.10.2018
17:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΛΚΗ Ορόκλινη
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΚ Λάρνακας

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 20.10.2018
17:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου
18:00 AΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
ΚΥΡΙΑΚΗ, 21.10.2018
17:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λ/σίας
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού
ΔΕΥΤΕΡΑ, 22.10.2018
19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΛΚΗ Ορόκλινη

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 27.10.2018
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΠΑΦΟΣ FC
19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη – AΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΚΥΡΙΑΚΗ, 28.10.2018
17:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
ΔΕΥΤΕΡΑ, 29.10.2018
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
19:00 ANOΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 31.10.2018
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 03.11.2018
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
18:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΛΚΗ Ορόκλινη
19:00 AEK Λάρνακας – ΑΕΛ Λεμεσού
ΚΥΡΙΑΚΗ, 04.11.2018
17:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
ΔΕΥΤΕΡΑ, 05.11.208
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 10.11.2018
17:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΠΑΦΟΣ FC
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
ΚΥΡΙΑΚΗ, 11.11.2018
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη – ΑΕΚ Λάρνακας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 24.11.2018
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
19:00 AΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΚΥΡΙΑΚΗ, 25.11.2018
16:00 ΠΑΦΟΣ FC – E.N. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου
18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΛ Λεμεσού
ΔΕΥΤΕΡΑ, 26.11.2018
19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 01.12.2018
17:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
ΚΥΡΙΑΚΗ, 02.12.2018
16:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΠΑΦΟΣ FC
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
ΔΕΥΤΕΡΑ, 03.12.2018
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
19:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΕΚ Λάρνακας

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 08.12.2018
17:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΕΚ Λάρνακας
18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
19:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
ΚΥΡΙΑΚΗ, 09.12.2018
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
ΔΕΥΤΕΡΑ, 10.12.2018
19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 15.12.2018
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΛ Λεμεσού
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΛΚΗ Ορόκλινη
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΠΑΦΟΣ FC
ΚΥΡΙΑΚΗ, 16.12.2018
16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ, 17.12.2018
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 22.12.2018
17:00 ΠΑΦΟΣ FC – AΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
ΚΥΡΙΑΚΗ, 23.12.2018
16:00 AΕΛ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου
17:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
18:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ
TETAΡTH, 02.01.2019
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΠΑΦΟΣ FC

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.01.2019
17:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΠΑΦΟΣ FC
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου – ΑΛΚΗ Ορόκλινη
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΚΥΡΙΑΚΗ, 06.01.2019
16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας
18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
ΔΕΥΤΕΡΑ, 07.01.2019
19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ
TETAΡTH, 09.01.2019
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού

Comments are closed.