Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Ιανουάριος 4, 2018
260 Views
0 Comments
Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 17/18
Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

13η Αγωνιστική
Παρασκευή, 5 Ιανουαρίου 2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΒΑΡΝΑΒΑ

Παρασκευή, 5 Ιανουαρίου 2018
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 19:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ «ΟΘΕΛΛΟΥ» ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΞΑΝΘΟΥ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 14:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 14:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ

Κυριακή, 7 Ιανουαρίου 2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 14:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 17/18
Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

15η Αγωνιστική
Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΠΕΓΕΙΑ 2014 14:30 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 14:30 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 14:30 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 14:30 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18
Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

15η Αγωνιστική
Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Στάδιο
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 14:30 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 14:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 14:30 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

Σάββατο, 6 Ιανουαρίου 2018
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 14:30 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ «ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ» ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΡΤΗΛΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Κυριακή, 7 Ιανουαρίου 2018
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ

Κυριακή, 7 Ιανουαρίου 2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 14:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΤΡΥΦΩΝ ΚΟΣΜΑ

Comments are closed.