Like

Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta

29 Δεκεμβρίου, 2017
403 Views
0 Comments
Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 18ης  αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.

 

Τρίτη, 02.01.2018 / 17:00

ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου

          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ

          Διαιτητής                                 :    Δημήτρης Μασιάς

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Μιχάλης Σωτηρίου

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέας Μιχαηλίδης

          4ος Διαιτητής                          :    Χρυσοβαλάντης θεουλή

          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μάριος Τσαγγάρης

 

Τρίτη, 02.01.2018 / 18:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου

          Στάδιο                                      :    ΕΘΝΙΚΟΥ Άχνας

          Διαιτητής                                 :    Βασίλης Δημητρίου

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Μάριος Καλογήρου

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτήρης Βίκτωρος

          4ος Διαιτητής                          :    Λούκας Σωτηρίου

          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παναγιώτης Γερασίμου

 

Τρίτη, 02.01.2018 / 19:00

ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

          Στάδιο                                      :    «da Noi – Αμ/στος / Επιστροφή»

          Διαιτητής                                 :    Αβραάμ Τσούκκας

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χαράλαμπος Γεωργίου

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέας Π. Ανδρέου

          4ος Διαιτητής                          :    Νικόλας Νεοκλέους

        Παρατηρητής Διαιτησίας      :   Κώστας Καπιτανής

 

Τετάρτη, 03.01.2018 / 17:00

ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΡΗΣ Λεμεσού

          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π

          Διαιτητής                                 :    Χρίστος Νικολαίδης

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Παύλος Γεωργίου

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Γιώργος Σάββα

          4ος Διαιτητής                          :    Γιάννης Αναστασίου

        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Αργυρού

 

Τετάρτη, 03.01.2018 / 18:00

ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού

          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ

          Διαιτητής                                 :    Τιμόθεος Χριστοφή

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Μάριος Δημητριάδης

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Όμηρος Τζιωρτζής

          4ος Διαιτητής                          :    Κώστας Ψευδιώτης

        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Παπαβαρνάβας

 

Τετάρτη, 03.01.2018 / 18:00

ΠΑΦΟΣ FC- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

          Στάδιο                                      :    ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

          Διαιτητής                                 :    Λεόντιος Τράττου

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χαράλαμπος Χαραλάμπους

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Αριστείδης Χρίστου

          4ος Διαιτητής                          :    Κωνσταντίνος Φωτίου

        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ανδρέας Ξάνθου

 

Τετάρτη, 03.01.2018 / 19:00

ΑΕΚ Λάρνακας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου

          Στάδιο                                      :    AEK ΑΡΕΝΑ

          Διαιτητής                                 :    Νεόφυτος Νεοφύτου

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Στέλιος Νικήτα

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ιωάννης Λαζάρου

          4ος Διαιτητής                          :    Γιώργος Νικολάου

        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μιχάλης Ιωάννου

Comments are closed.