Like

Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 19η μέχρι και την 23η αγωνιστική.

18 Δεκεμβρίου, 2017
613 Views
0 Comments
Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 19η μέχρι και την 23η αγωνιστική.

Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 19η αγωνιστική μέχρι και την 23η αγωνιστική.

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 06.01.2018

16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)

17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΠΑΦΟΣ FC (CYTAVISION)

19:00 NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 07.01.2018

15:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)

18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΛΚΗ Ορόκλινης (CYTAVISION)

ΔΕΥΤΕΡΑ, 08.01.2018

19:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ (1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ, 10.01.2018

19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 13.01.2018

16:00 EΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (PRIMETEL)

19:00 AΕΚ Λάρνακας – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 14.01.2018

15:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)

17:00 AΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (PRIMETEL)

18:00 ΠΑΦΟΣ FC – AEΛ Λεμεσού (CYTAVISION)

ΔΕΥΤΕΡΑ, 15.01.2018

19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας (CYTAVISION)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΕΣ ΑΓΩΝΕΣ (2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ, 17.01.2018

17:30 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION)

20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσoύ – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (PRIMETEL)

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 20.01.2018

16:00 AΕΛ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)

17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΛΚΗ Ορόκλινης (CYTAVISION)

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 21.01.2018

15:00 NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΠΑΦΟΣ FC (CYTAVISION)

16:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)

18:00 AΡΗΣ Λεμεσού – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

ΔΕΥΤΕΡΑ, 22.01.2018

19:00 EΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας (CYTAVISION)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ (9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ, 24.01.2018

18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ, 30.01.2018

17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION)

18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)

19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (PRIMETEL)

ΤΕΤΑΡΤΗ, 31.01.2018

17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (PRIMETEL)

17:00 EΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)

18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ANΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)

19:00 AΕΚ Λάρνακας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ, 06.02.2018

17:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΠΑΦΟΣ FC (CYTAVISION)

18:00 AΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

18:00 NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας (CYTAVISION)

19:00 AEK Λάρνακας – ΑΛΚΗ Ορόκλινης (CYTAVISION)

ΤΕΤΑΡΤΗ, 07.02.2018

17:00 ANOΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)

18:00 AEΛ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)

19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

*Το πρόγραμμα καταρτίστηκε σε συνεννόηση με την Cytavision και την Primetel που έχουν τα τηλεοπτικά δικαιώματα των Σωματείων.

**Οι εξ αναβολής αγώνες της 1ης και 2ης αγωνιστικής είχαν οριστεί από τις 31.08.2017.

Comments are closed.

echo do_shortcode( '[contact-form-7 id="891" title="Newsletter"]' ); ?>