Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Νοέμβριος 23, 2017
437 Views
0 Comments
Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

9η Αγωνιστική

Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2017

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2017

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 19:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΒΑΡΝΑΒΑ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ «ΟΘΕΛΛΟΥ» ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 14:30 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 14:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

11η Αγωνιστική

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΣΟΥΜΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 14:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο

ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 14:30 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14:30 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 14:30 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2017

ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 14:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΤΡΥΦΩΝ ΚΟΣΜΑ

Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2017

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

11η Αγωνιστική

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Στάδιο

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 14:30 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 14:30 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΡΤΗΛΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 14:30 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2017

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 14:30 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 14:30 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΥ

Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2017

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 14:30 ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

Comments are closed.