pornjk.com watchfreepornsex.com pornsam.me pornpk.me pornfxx.me foxporn.me porn110.me porn120.me oiporn.me pornthx.me
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Διαιτητές Β΄,Γ΄,και επίλεκτης ΣΤΟΚ κατηγορίας

16 Νοεμβρίου, 2017
529 Views
0 Comments
Διαιτητές Β΄,Γ΄,και επίλεκτης ΣΤΟΚ κατηγορίας

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

8η Αγωνιστική

Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2017

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 18:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο

ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ

Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2017

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 19:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΠΙΤΑΝΗΣ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 14:30 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ “ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ” – ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 14:30 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 14:30 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

Στάδιο

ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΪΛΗΣ

Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017

Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 14:30 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

10η Αγωνιστική

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 14:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ “ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ” ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 14:30 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΣΟΥΜΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 14:30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 14:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΠΕΓΕΙΑ 2014 14:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

10η Αγωνιστική

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 14:30 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΗΝΑΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ

Στάδιο

“ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ” ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 14:30 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 14:30 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017

ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017

ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 14:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

Comments are closed.

echo do_shortcode( '[contact-form-7 id="891" title="Newsletter"]' ); ?>
pornjk.com watchfreepornsex.com pornsam.me pornpk.me pornfxx.me foxporn.me porn110.me porn120.me oiporn.me pornthx.me