Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

9 Νοεμβρίου, 2017
614 Views
0 Comments
Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

9η Αγωνιστική

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 14:30 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Στάδιο

ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 14:30 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 14:30 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 14:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ “ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ” ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

9η Αγωνιστική

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 14:30 ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΪΛΗΣ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 14:30 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

Στάδιο

ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 14:30 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 14:30 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2017

ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14:30 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2017

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 14:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

11η Αγωνιστική

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 09:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο

ΣΩΤΗΡΕΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ( ΚΟΦΙΝΟΥ)

Διαιτητές

Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΟΪΖΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΑ PASCAL

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο

ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο

KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ “ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ” – ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ

Comments are closed.

echo do_shortcode( '[contact-form-7 id="891" title="Newsletter"]' ); ?>