Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Οι διαιτητές των πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

2 Νοεμβρίου, 2017
632 Views
0 Comments
Οι διαιτητές των πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

7η Αγωνιστική

Παρασκευή, 3 Νοεμβρίου 2017

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 14:30 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 14:30 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 14:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14:30 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ “ΟΘΕΛΛΟΥ” ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΟΥ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 14:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

8η Αγωνιστική

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 14:30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 14:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 14:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 14:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΠΕΓΕΙΑ 2014 14:30 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 14:30 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΤΡΥΦΩΝ ΚΟΣΜΑ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

8η Αγωνιστική

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

Στάδιο

“ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ” ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 14:30 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΣΟΥΜΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 14:30 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 14:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

Στάδιο

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14:30 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 14:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

Στάδιο

ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2017

ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 14:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

Comments are closed.