Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Διαιτητές των πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

28 Σεπτεμβρίου, 2017
1248 Views
0 Comments
Διαιτητές των πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

3η Αγωνιστική

Παρασκευή, 29 Σεπτεμβρίου 2017

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

Παρασκευή, 29 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 19:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΠΙΤΑΝΗΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 15:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο

ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15:30 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

3η Αγωνιστική

Παρασκευή, 29 Σεπτεμβρίου 2017

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 18:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο

ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ

Διαιτητές

Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 15:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:30 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΗΝΑΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ “ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ” ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15:30 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

3η Αγωνιστική

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

Στάδιο

ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΤΡΥΦΩΝ ΚΟΣΜΑ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 15:30 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 15:30 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 15:30 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο

ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 15:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017

ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

5η Αγωνιστική

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο

ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ “ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ” – ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΑ PASCAL

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 10:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS – YΨΩΝΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΟΣ) ΛΟΪΖΙΔΗΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

5η Αγωνιστική

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΑ PASCAL

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΑΦΟΣ F.C. 12:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 12:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS – YΨΩΝΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΟΣ) ΛΟΪΖΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 12:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο

ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.

Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ

Comments are closed.