20 Απριλίου, 2024
  • 20 Απριλίου, 2024
  • ΜΑΛΕΚΟΣ:Απο αλλού περίμενα την ευκαιρία.Ευχαριστώ τον πρόεδρο και τον Παναγιώτου

By on 24 Σεπτεμβρίου, 2017 0 1807 Views

Ο Κ.Μαλέκος με το κέφι της νίκης και το γνωστό του χιούμορ έκανε δηλώσεις μετά τον αγώνα του Ερμή με τον Εθνικό.
«Να με καλωσορίσω στην Α΄ Κατηγορία. Περίμενα από τις πολλές ομάδες που έχω προσφέρει ως ποδοσφαιριστές να μου δώσουν μια ευκαιρία. Θέλω να ευχαριστήσω τον πρόεδρο που με εμπιστεύτηκε και τον Νίκο Παναγιώτου που επίσης με εμπιστεύτηκε δίπλα του σε ότι χρειαστεί. Ήμασταν στους μηδέν βαθμούς και αυτό έφερνε πίεση και έπρεπε να είχαμε βαθμολογικό κέρδος. Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν κακοί και ευτυχώς πήγαμε με το 0-0 στα αποδυτήρια. Στο δεύτερο ημίχρονο βελτιωθήκαμε. Ευτυχώς σκοράραμε και φτάσαμε στη νίκη. Ήταν μοιρασμένο παιχνίδι. Θέλουμε πολλή δουλειά σε πολλούς τομείς και θα έρθουν καλύτερες μέρες».