Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Οι διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

21 Σεπτεμβρίου, 2017
495 Views
0 Comments
Οι διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Cyta 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

5η Αγωνιστική

Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 19:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο

ΤΣΙΡΕΙΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

2η Αγωνιστική

Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2017

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 19:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Στάδιο

Γ.Σ.Ζ.

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ “ΟΘΕΛΛΟΥ” ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 16:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 16:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 16:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

2η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΕΓΕΙΑ 2014 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΡΤΗΛΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 16:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 16:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 16:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΑΛΟΣ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 16:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

2η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 16:00 ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

Στάδιο

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 16:00 ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 16:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 16:00 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

Στάδιο

“ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ” ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 16:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 16:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΥ

Comments are closed.