ΔΙΕΘΝΗ
Like

Το ντέρμπι Τσέλσι – Άρσεναλ ξεχωρίζει από το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Ευρώπη.

16 Σεπτεμβρίου, 2017
631 Views
0 Comments
Το  ντέρμπι  Τσέλσι – Άρσεναλ ξεχωρίζει από το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Ευρώπη.

Τσέλσι – Άρσεναλ, Παρί Σεν-Ζερμέν – Λιόν και Αϊντχόφεν – Φέγενοορντ είναι να σπουδαιότερα ματς του Σαββατοκύριακου στην Ευρώπη. Δείτε το πρόγραμμα…

Το πρόγραμμα των σημαντικότερων πρωταθλημάτων:

Premier League – 5η αγωνιστική

Σάββατο

Κρίσταλ Πάλας – Σαουθάμπτον (14:30)

Χάντερσφιλντ – Λέστερ (17:00)

Λίβερπουλ – Μπέρνλι

Νιούκαστλ – Στόουκ

Γουότφορντ – Μάντσεστερ Σίτι

Γουέστ Μπρομ – Γουέστ Χαμ

Τότεναμ – Σουόνσι (19:30)

Κυριακή

Τσέλσι – Άρσεναλ (15:30)

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Έβερτον (18:00)

Serie A – 4η αγωνιστική

Σάββατο

Κροτόνε – Ίντερ (16:00)

Φιορεντίνα – Μπολόνια (19:00)

Ρόμα – Βερόνα (21:45)

Κυριακή

Σασουόλο – Γιουβέντους (13:30)

Μίλαν – Ουντινέζε (16:00)

Νάπολι – Μπενεβέντο

ΣΠΑΛ – Κάλιαρι

Τορίνο – Σαμπντόρια

Κιέβο – Αταλάντα (19:00)

Τζένοα – Λάτσιο (21:45)

Primera División – 4η αγωνιστική

Σάββατο

Λεβάντε – Βαλένθια (14:00)

Χετάφε – Μπαρτσελόνα (17:15)

Μπέτις – Ντεπορτίβο (19:30)

Ατλέτικο – Μάλαγα (21:45)

Κυριακή

Αλαβές – Βιγιαρεάλ (13:00)

Ζιρόνα – Σεβίλλη (17:15)

Λας Πάλμας – Μπιλμπάο (19:30)

Σοθιεδάδ – Ρεάλ (21:45)

Δευτέρα

Εσπανιόλ – Θέλτα (22:00)

Bundesliga – 4η αγωνιστική

Σάββατο

Μπάγερν – Μάιντς (16:30)

Βέρντερ – Σάλκε

Άιντραχτ – Άουγκσμπουργκ

Στουτγκάρδη – Βόλφσμπουργκ

Λειψία – Γκλάντμπαχ (19:30)

Κυριακή

Χόφενχαϊμ – Χέρτα (14:30)

Λεβερκούζεν – Φράιμπουργκ (16:30)

Ντόρτμουντ – Κολωνία (18:30)

Ligue 1 – 6η αγωνιστική

Σάββατο

Μονακό – Στρασμπούρ (18:00)

Ντιζόν – Σεντ-Ετιέν (21:00)

Γκινγκάμπ – Λιλ

Ναντ – Καέν

Τρουά – Μονπελιέ

Κυριακή

Αμιάν – Μαρσέιγ (16:00)

Ανζέ – Μες (18:00)

Ρεν – Νις

Παρί Σεν-Ζερμέν – Λιόν (22:00)

Primeira Liga – 6η αγωνιστική

Σάββατο

Μαρίτιμο – Άβες (18:00)

Μποαβίστα – Μπενφίκα (20:15)

Σπόρτινγκ – Τοντέλα (22:30)

Κυριακή

Μπελενένσες – Εστορίλ (18:00)

Ρίο Άβε – Πόρτο (20:00)

Μπράγκα – Γκιμαράες (22:15)

Δευτέρα

Πορτιμονένσε – Φεϊρένσε (21:00)

Σάβες – Μορεϊρένσε (22:00)

Comments are closed.