Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Οι διαιτητές των πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

14 Σεπτεμβρίου, 2017
968 Views
0 Comments
Οι διαιτητές των πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

1η Αγωνιστική

Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 19:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο

ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 16:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 16:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 16:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 16:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 16:00 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

1η Αγωνιστική

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 16:00 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 16:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 16:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 16:00 ΠΕΓΕΙΑ 2014

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 16:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ “ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ” ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 16:00 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Στάδιο

ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 16:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 16:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

1η Αγωνιστική

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 16:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 16:00 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Στάδιο

ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 16:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

Στάδιο

ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 16:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 16:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 16:00 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

3η Αγωνιστική

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 09:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 09:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΑ PASCAL

Διαιτητές

Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΛΗ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 09:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΩΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΟΣ) ΛΟΪΖΙΔΗΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 09:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΠΠΗΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 09:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 09:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ “ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ” – ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΑΦΟΣ F.C. 09:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 09:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη

Στάδιο

ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 09:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 09:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS – YΨΩΝΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Α΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

2η Αγωνιστική

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΑΦΟΣ F.C. 16:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΗΓΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΤΡΥΦΩΝ ΚΟΣΜΑ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο

ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΒΑΡΝΑΒΑ

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΗΝΑΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΥ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

3η Αγωνιστική

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 11:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Στάδιο

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΑΦΟΣ F.C. 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη

Στάδιο

ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 11:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS – YΨΩΝΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΑ PASCAL

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΛΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΟΣ) ΛΟΪΖΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΩΛΟΥ

Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 11:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΠΠΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

2η Αγωνιστική

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 11:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Στάδιο

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 16:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΕΓΕΙΑ 2014 16:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΗΓΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 16:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 16:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΡΤΗΛΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)

Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2017

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Comments are closed.