Like

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Cyta:Το πρόγραμμα από 3η -18η αγωνιστική

31 Αυγούστου, 2017
674 Views
0 Comments
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Cyta:Το πρόγραμμα από  3η -18η αγωνιστική
Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta περιόδου 2017 – 2018 από την 3η μέχρι την 18η αγωνιστική.
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 09.09.2017                                                                                    
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ
19:00 ΑΕΛ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΠΟΕΛ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 10.09.2017                                                                                     
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΛΚΗ Ορόκλινης
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΡΗΣ
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
ΔΕΥΤΕΡΑ, 11.09.2017                                                                                     
19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου– ΑΕΚ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 16.09.2017                                                                                                                    
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΟΜΟΝΟΙΑ
20:00 ΑΕΚ – ΑΕΛ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 17.09.2017                                                                                                                     
18:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΑΡΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ, 18.09.2017                                                                                                                     
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 22.09.2017                                                                              
19:00 ΑΡΗΣ – ΑΠΟΕΛ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 23.09.2017                                                                                                                    
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΛΚΗ Ορόκλινης
19:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 24.09.2017                                                                                                                     
18:00ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΠΑΦΟΣ FC
ΔΕΥΤΕΡΑ, 25.09.2017                                                                                                                     
19:00ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 30.09.2017                                                                    
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
20:00 ΑΕΚ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 01.10.2017                                                                                                                     
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΛ
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΡΗΣ
20:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΑΠΟΕΛ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 13.10.2017                                                                              
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
ΣΑΒΒΑΤΟ, 14.10.2017                                                                                                                    
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ
20:00 ΑΡΗΣ – ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 15.10.2017                                                                                                                     
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΜΟΝΟΙΑ
19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας– ΑΛΚΗ Ορόκλινης
20:00 ΑΕΛ – ΠΑΦΟΣ FC
ΔΕΥΤΕΡΑ, 16.10.2017                                                                                                                     
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 21.10.2017                                                                    
18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ
19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
20:00 ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ
20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 22.10.2017
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ, 24.10.2017                                                                                           
18:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΚ
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 25.10.2017                                                                                                     
18:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΠΑΦΟΣ FC
19:00 ΑΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
20:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΛΚΗ Ορόκλινης
ΠΕΜΠΤΗ, 26.10.2017                                                                                     
19:00 ΑΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 28.10.2017                                                                    
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΕΛ
20:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 29.10.2017
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΡΗΣ
19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας–ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
20:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΛ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 04.11.2017                                                                                                                    
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
18:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
19:00 ΑΡΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 05.11.2017                                                                                                                     
16:00 ΑΠΟΕΛ – ΠΑΦΟΣ FC
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
17:00 ΑΕΛ – ΑΛΚΗ Ορόκλινης
18:00 ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 17.11.2017                                                                              
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΕΛ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 18.11.2017
17:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΑΠΟΛΛΩΝ
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΚ
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΑΡΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 19.11.2017
16:00 ΑΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ, 20.11.2017
19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 25.11.2017                                                                    
18:00 ΑΠΟΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
18:00 ΑΡΗΣ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΕΛ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 26.11.2017                                                                                                     
16:00 ΑΕΚ – ΠΑΦΟΣ FC
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΜΟΝΟΙΑ
18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΛΚΗ Ορόκλινης
ΔΕΥΤΕΡΑ, 27.11.2017                                                                                                     
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ– ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 02.12.2017                                                                    
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΦΟΣ FC
17:00 ΑΠΟΕΛ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
ΚΥΡΙΑΚΗ, 03.12.2017                                                                                                                     
16:00 ΑΡΗΣ – ΑΕΛ
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ, 04.12.2017                                                                                                                     
19:00 ΑΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 09.12.2017                                                                    
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ –ΑΛΚΗ Ορόκλινης
ΚΥΡΙΑΚΗ, 10.12.2017                                                                                                                     
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΡΗΣ
17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΑΕΚ
ΔΕΥΤΕΡΑ, 11.12.2017                                                                                                                     
17:30 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ
20:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 16.12.2017                                                                    
16:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 17.12.2017                                                                                                                     
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΛ
18:00 ΑΕΚ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
ΔΕΥΤΕΡΑ, 18.12.2017                                                                                                                     
19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΠΑΦΟΣ FC
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 20.12.2017                                                                     
17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
18:00 ΑΕΛ – ΑΕΚ
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΕΛ
ΠΕΜΠΤΗ, 21.12.2017                                                                                                                     
17:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
18:00 ΑΡΗΣ – ΑΛΚΗ Ορόκλινης
19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΠΟΛΛΩΝ
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΦΟΣ FC
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ, 02.01.2018                                                                                           
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 03.01.2018                                                                                                                     
17:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΡΗΣ
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΛ
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
19:00 ΑΕΚ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

Comments are closed.