Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Like

Διαιτητές πρωταθλημάτων ΚΟΠ

30 Μαρτίου, 2017
843 Views
0 Comments
Διαιτητές πρωταθλημάτων ΚΟΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 16/17

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

27η Αγωνιστική

Σάββατο, 1 Απριλίου 2017

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΪΛΗΣ

Σάββατο, 1 Απριλίου 2017

ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΚΡΗΣ

Σάββατο, 1 Απριλίου 2017

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Σάββατο, 1 Απριλίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Σάββατο, 1 Απριλίου 2017

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Σάββατο, 1 Απριλίου 2017

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:30 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

Στάδιο

ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Διαιτητές

Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Στάδιο

“ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ” ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 21 Α΄ Κατηγορίας 16/17

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

22η Αγωνιστική

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:30 ΠΑΦΟΣ F.C.

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΕΤΣΙΩΤΗΣ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30 Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο

ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)

Διαιτητές

Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 15:30 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

21η Αγωνιστική

Τετάρτη, 12 Απριλίου 2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Παρατηρητής

Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 21 Β΄ Κατηγορίας 16/17

Γηπεδούχος

Ώρα

Φιλοξενούμενη

——————————————————————————–

26η Αγωνιστική

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 11:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής MARIAN STAN

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 11:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30 ΑΓ. ΝΑΠΑ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΟΝΑΤΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”

Διαιτητές

Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 15:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

Στάδιο

ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

Διαιτητές

Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΠΠΗΣ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30 ΑΛΚΗ Ορόκλινη

Στάδιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)

Διαιτητές

Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Comments are closed.