• ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΕΝ:Τώρα πρέπει να συγκεντρωθούμε στο παιχνίδι της Πέμπτης

ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΕΝ:Τώρα πρέπει να συγκεντρωθούμε στο παιχνίδι της Πέμπτης

By on 4 Μαρτίου, 2017 0 928 Views

Oι δηλώσεις του Κρίστιανσεν μετά τη νίκη του ΑΠΟΕΛ:
“Στο πρώτο μέρος νομίζω αξίζαμε να προηγούμαστε. Είχαμε αρκετές ευκαιρίες κυρίως από στατικές φάσεις. Πήγαμε στο ημίχρονο με το 2-0 και ήταν ένα επικίνδυνο σκορ γιατί αν δεν προσπαθήσεις να πετύχεις και τρίτο γκολ τότε μπορεί να υποφέρεις. Ήμασταν υποχρεωμένοι να αντιμετωπίσουμε τα τελευταία πέντε λεπτά με αυτό τον τρόπο όμως επίσης πρέπει να αναγνωρίσουμε πως είχαμε να αντιμετωπίσουμε μια πολύ καλή ομάδα που την περασμένη βδομάδα κέρδισε την ΑΕΛ με 4-1. Τώρα πρέπει να συγκεντρωθούμε στο παιχνίδι της Πέμπτης. Ευχαριστούμε τον κόσμο μας για την μεγάλη στήριξη σήμερα και ελπίζω να τους δούμε την Πέμπτη και να είναι ακόμα περισσότεροι. Καλή συνέχεια στην Ομόνοια, ελπίζω ο Κατελάρης να μην αντιμετωπίζει κάτι σοβαρό”.