Like

Οι διαιτητές της 26ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA

3 Μαρτίου, 2017
614 Views
0 Comments
Οι διαιτητές της 26ης  αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA
Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 26ης  αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA.
 
Σάββατο,  04.03.2017 / 16:00
ΑΕΖ Ζακακίου –ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
          Στάδιο                                      :    ΠΑΦΙΑΚΟ
          Διαιτητής                                 :    Νεοκλέους Νικόλας
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Τζιωρτζής Όμηρος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ξενοφώντος Χαράλαμπος
          4ος Διαιτητής                          :    Κώστα Ροβέρτος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καίλης Πανίκος
Σάββατο, 04.03.2017 / 17:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Μασιάς Δημήτρης
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Νικήτα Στέλιος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Καλογήρου Μάριος
          4ος Διαιτητής                          :    Σωτηρίου Λούκας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Τσαγγάρης Μάριος
 
Σάββατο, 04.03.2017 / 18:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών
          Στάδιο                                      :    DIMCO ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
          Διαιτητής                                 :    Χριστοφή Τιμόθεος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Εγγλέζου Νίκος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Σάββα Γιώργος
          4ος Διαιτητής                          :    Νεοφύτου Νεόφυτος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Σκαπούλλης Χριστάκης
 
Σάββατο, 04.03.2017 / 19:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Νικολάου Γιώργος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χαραλάμπους Χαράλαμπος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Ε. Χρίστος
          4ος Διαιτητής                          :    Χριστοδούλου Κυριάκος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καπιτανής Κώστας
 
Κυριακή,  05.03.2017 / 16:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Νικολαίδης Χρίστος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Παύλος
          4ος Διαιτητής                          :    Ψευδιώτης Κώστας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης
Κυριακή, 05.03.2017 / 17:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Σκαπούλλης Χαράλαμπος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Καλησπέρας Νικόλας
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Μιχαηλίδης Ανδρέας
          4ος Διαιτητής                          :    Αθανασίου Νικόλας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας
Κυριακή, 05.03.2017 / 18:00
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας
          Στάδιο                                      :    ΑΕΚ ARENA
          Διαιτητής                                 :    Τσούκκας Αβραάμ
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Κυριάκου Κυριάκος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Δημητριάδης Μάριος
          4ος Διαιτητής                          :    θεουλή Χρυσοβαλάντης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γεωργίου Ανδρέας

Comments are closed.